Home News Tronditëse/ Vajza kishte dy javë që kishte nderruarr jete, nëna priste që...

Tronditëse/ Vajza kishte dy javë që kishte nderruarr jete, nëna priste që të rin.gjallej/ Ishin ndjekës të sektit Jehovaj

337
0

Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Tiranë ditën ku nënë e bijë janë gjetur të vd.ekura në banesë, teksa vajza tjetër është në gjendje të rëndë per jeten

Sipas burimeve bëhet me dije se ato ishin ndjekëse të sektit Jehovaj dhe vajza kishte dy javë që kishte nderruarr jete, ndërsa nëna priste rin.gjalljen e saj