Home News Termetet ne vend nuk kane te ndalur, lekundje ne Tirane

Termetet ne vend nuk kane te ndalur, lekundje ne Tirane

773
0

Pak më parë u ndjenë lëkundje tërmeti në Tiranë. Fatmiresisht lekundjet e termeteve ne Shqiperi kohet e fundit nuk kane qene te forta dhe nuk kane krijuar panik te njerezit

Magnituda e lëkundjes raportohet të jetë 3.4 dhe me thellësi 8 kilometra. Ndërsa epiqendra e tërmetit është regjistruar në 9 km në veri të Shijakut.