Home News Po licia kërkon ndihmën e qytetareve, ju lutem kush ka informacion të...

Po licia kërkon ndihmën e qytetareve, ju lutem kush ka informacion të telefonojë, ja cfare ka ndodhur

343
0

Po licia ka dhënë sot një njoftim lidhur me ngjarjen e rëndë qe ndodhi dje ku një 65-vjeçar u gjet i pajetë në bregun e lumit Shkumbin. Sot Po licia ka bërë me dije se:

Nga veprimet e para he timore rezulton se vd.ekja ka ardhur si shkak i mb.ytjes në lumin Shkumbin

Po licia e Elbasanit kërkon ndihmën e medias dhe të qytetarëve për identifikimin e ku.fomës, pasi trupit të pajetë nuk i është gjetur asnjë dokument identifikimi me vete.

Ky shtetas ishte rreth 65 vjeç, me flokë të thinjur, veshur me një këmishë blu me kuadrate, një fanellë të leshtë dhe pantallona ngjyrë gri, i gjatë rreth 1.75 cm, mbante një orë dore serme, te rripi i pantallonave kishte të varur një çelës shtëpie dhe kishte një shenjë të vjetër operimi në krahun e majtë. Cilido që kanë informacion të telefonojnë në numrin 112.