Home Menyre Jetese Ohhh çfarë surprizë/ Ishte duke xhiruar klipin, këngëtarja shqiptare merr propozim për...

Ohhh çfarë surprizë/ Ishte duke xhiruar klipin, këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë

1643
0

Padyshim qe do t’i mbetet një ndër kujtimet më të bukura të jetës së saj… Teksa ishte duke xhiruar klipin e këngës së re, këngëtarja e njohur nga Kosova Rita Haziri, ka marrë propozimin për martesë nga i dashuri i saj, këngëtari Fidan Gashi.

Rita shihet e habitur nga kjo surprizë dhe e lumtur përqafon Fidanin e emocionuar.

Moment kur zemra ndryshon rrahjet. Surprizë gjatë xhirimeve të Kto Ndjenja, shkruan Rita.