Home Menyre Jetese Nuk i mban dot lotet :Arbana Osmani preket nga pamjet ne infektiv

Nuk i mban dot lotet :Arbana Osmani preket nga pamjet ne infektiv

771
0

Arbana Osmani eshte perlotur kur pa per here te pare dokumentarin e Top Story me pamjet brenda spitalit infektiv , te dhomat e izolimit.
Arbana shkruan :

“Te shohesh Doktoreshe Najaden dhe ekipin e saj kaq te prekur kur flasin per njerezit e tyre me te dashur ta ligeshton zemren, por te ben te ndihesh gjithashtu krenare qe jeton ne nje vend me nje ekip mjekesor qe ben kete sakrifice sublime ne kete kohe.Nk munda ti mbaja dot lotet , uroj qe edhe ju ti njihni Heronjte e Vertete .