Home Menyre Jetese Mami e pëlqeu shumë, kush është bashkëshorti i Rudina Hajdarit me të...

Mami e pëlqeu shumë, kush është bashkëshorti i Rudina Hajdarit me të cilin u dashurua që 16 vjeç

1651
0

Rudina Hajdari është e martuar me një shtetas amerikan prej shume vitesh dhe eshte shume e lumtur me te, por ajo e ka mbajtur atë gjithmonë larg vëmendjes së publikut dhe mediave per shkak te evitimit te shume pyetjeve qe mund ti behen nga mediat.

Ai quhet Muçjo Demiraj dhe është një biznesmen në fushën e investimeve. Ata jane dashuruar qe kur ajo ishte 16 vjec ndersa ai 19

Ajo ka thene qe: Ka qenë moment shumë i bukur sepse me bashkëshortin jemi takuar në adoleshencë. Jemi takuar në plazh. Mami erdhi në Amerikë dhe unë i thoja të gjitha gjërat. Ua tha sa i bukur qenka. E pëlqeu shumë. Unë e dija çfarë kisha zgjedhur. Burri është shumë i qetë, i dashur dhe një baba i përkushtuar. Vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë, u shpreh deputetja Bashkëshorti i Rudina Hajdarit jeton në Amerikë edhe pas kthimit të Rudinës në Shqipëri ata jetojne larg njeri tjetrit secili ne projektet e veta personale.