Home Menyre Jetese Gëzuar babo të dua shumë: Rudina Dembacaj uron publikisht ish-bashkëshortin për ditëlindje

Gëzuar babo të dua shumë: Rudina Dembacaj uron publikisht ish-bashkëshortin për ditëlindje

802
0

Jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qene ne qender te vemendjes kohet e fundit. Arsyeja eshte se beri jehone ne media ndarja nga bashkeshorti dhe me pas lidhja e saj e re me ish deputetin Mark Frroku.

Ajo poston here pas here foto ne rrjetet sociale nga karantina, ku pi kalon keto dite me MArkun dhe vajzen e saj, Viktoria. Por edhe pse eshte divorcuar Rudina ruan nje marredhenie shume te mire me ish Bashkeshortin e saj. Alexi kishte ditelindjen dhe Rudina e ka uruar publikisht.

Ajo ka pstuar nje foto me vajzene saj Viktoria siper se ciles shkruan. Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë Viktoria. Dy pika uji.