Pija më e fuqishme popullore për veshka: Për dy javë shkrin gurët, i nxjerr...

Ilaçi më efikas, por njëherësh edhe më i lirë për të gjithë ata të cilët kanë probleme me...

Dëgjoni Gjyshen! “Kurrë nuk pata Variçe në Këmbë” Tani ia mësova sekretin

Interneti sot po na ofron gjithnjë e më shumë me botën dhe në këtë fushë, edhe dëshmitë shëndetësore...

Gjyshja më shpëtoi: “Ja si ti keqësh kallot nga këmbët dhe…” Brenda një nate...

Këmbët e plasaritura shkaktojnë një bezdi të madhe, sidomos ditëve të verës kur na duhet ti ekspozojmë më...

Fletët e karotës më kurrë mos i hidhni: Ilaç i magjishëm për shumë komplikime

Në homeopati përdoret çaji nga fletët e karotës si diuretik për shërimin e sëmundjeve të veshkave dhe eliminimin...

Doktorët janë habitur! Pini këto 2 përbërës për 7 ditë dhe do të humbisni...

Të biesh në peshë është një sfidë e madhe dhe një nga ëndrrat në sirtar si të meshkujve,...

Edhe mjekët i habiti! “Minus 3 kg pasi piva këto 2 përbërës për 7...

Me ardhjen e stinës së verës një nga dëshirat më të mëdha të femrave është të kenë një...

Gjyshja më thoshte: “Lyeji flokët me këtë dhe do më kujtosh…” Tani e mësova...

Kafeja është një burim i shkëlqyer ushqyesish dhe antiòksidantësh të cilët i bëjnë mirë jo vetëm lëkurës por...

2000 vjet mbahej fshehur! Futini këmbët për 15 minuta, heq lodhjen dhe shëron…

Uthulla, përveç se përdoret në gatim, mund të përdoret për të pastruar dhe hequr erën e padëshirueshme në...

“Dieta e Orizit” po Habit Mjekët: Nuk do Shëndosheni Më… as Pas 6 Vjetësh

Dieta e orizit ka lindur në fillim të viteve 1900 nga intuita e një mjeku gjerman Walter Kempner.

Eliminoni gurët në veshka me këtë përzierje në vetëm 8 ditë

Veshkat janë ndër organet më të rëndësishme të trupit të njeriut që kryejnë funksione jetësore. Kështu, ata duan...

Don't Miss