Mjeku lë pa fjalë : Prit se skeni parë gjë akoma, ja se cfarë...

Situata eshte bere e veshtire ne vendin tone. Cdo dite ka rritje te numrit te te infektuarve ndaj...

Mbyllja e kufijve nga BE, reagon Pellumb Pipero: Ja cfare duhet te bejne qytetaret

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero gjate një komunikimi e ka cilesuar si të nxituar vendimin e BE-se për...

Italia ndjek linjën e BE-së, mbyll kufirin me Shqipërinë/ Ja kur mund ta hap...

Dhe Italia mbyll kufirin me Shqiperine ashtu sic rekomandoi Bashkimi Evropian pasi numri i te infektuarve eshte ne...

Alarm tek Infektivi/ Shefja e Epidemiologjisë e tronditur, del urgjent dhe shokon me deklaraten:...

Shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Eugena Tomini ka lëshuar një deklaratë tronditëse në emisionin Real Story, ku theksoi...

Në spital po bëhet nami? Marjeta del urgjent me lajmin e rëndë: Të infektuarit...

Ministria e Shëndetësisë tha sot se ka vijuar të ketë shtrime të reja në spital me simptoma të...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Ja cdo ndodhë brenda javës

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se pritej një rritje e numrit të rasteve me koronavirus pasi nisi...

A ishte i infektuar Florjan Binaj me koronavirus? Avokati lëshon bo.mbën, zbulon të vërtetën,...

A ishte i infektuar Florjan Binaj me koronavirus? Avokati lëshon bo.mbën, zbulon të vërtetën, pse doli nga Kryeministria..?

Mjeku i njohur Tritan Kalo ben apelin e fundit per qytetaret: Po vazhdoj keshtu...

Infeksionet per shkak te koronavirusit vazhdojne te rriten ne vendin tone dhe mjeket po japin alarmin pasi nese...

Po licia kërkon ndihmën e qytetareve, ju lutem kush ka informacion të telefonojë, ja...

Po licia ka dhënë sot një njoftim lidhur me ngjarjen e rëndë qe ndodhi dje ku një 65-vjeçar...

Tërmet i fortë, reagojnë zyrtarët: Deri më tani…

Një tërmet i fortë me magnitudë 5.6 ballë ka rënë në Muglla të Turqisë. Tërmeti madje është ndjerë...

Don't Miss