Të gjithë ju që keni një llogari bankare duhet të bëni këtë gjë brenda...

Njoftimi zyrtar: Deri në fund të korrikut 2020 të gjithë shqiptarët, rezidentë ose jo ne...

Policia shkon tek i infektuari, por ja si i pergjigjet ai duke i lene...

1160 persona janë të sëmurë aktivë me koronavirus në Shqipëri. 89 prej tyre janë të shtruar në Spitalin...

Ja kush jane personat nga Shqiperia që mund të futen në Itali pa asnje...

Nje lajm shume i mire ka ardhur per te gjithe. Ministria e Jashtme italiane ka renditur disa grupe...

Rritja alarmante e shifrave, spitali po mbushet, Pipero trondit me deklaraten: Erdhi koha të...

Mjeku Pëllumb Pipero thote se me situaten qe shifrat po rriten frikshem, duke thyer rekorde, ka ardhur koha...

Kam kaluar 2 herë…. zgjati 20 minuta. Këngëtarja trondit me rrëfimin: E kujtoj me...

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka deklaruar në emisionin Rudina se gjatë periudhës së izolimit ka përjetuar 2 herë atak...

Ministrja Manastirliu e alarmuar, mesazh urgjent: Sot tek Infektivi të rinjtë kanë…

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka shpërndarë në rrjetin social Facebook apelin e bërë nga moderatorja Julka Gramo...

Studimi i ri/ Keto jane simptomat e reja të koronavirusit. Ja cfare po i...

Ne nje studim te ri nje grup shkencëtarës britanikë në fushën e neurologjisë, publikuar në revistën Lancet, kane...

Ky 5 vjeçar do ju preki në shpirt/ Pasi mjekët i shpëtuan jetën ai...

Një djale 5 vjeçar ka mbledhur nga një fond bamirësie më shumë se 1 milion paund për t’ia...

Besonin tek ringjallja, kush është nëna dhe dy vajzat e saj që u vetëflijuan...

Ngjarja plot mistere që ndodhi mbrëmë më Kombinat, ku nëna dhe e bija u gjetën të pajeta në...

Tronditëse/ Vajza kishte dy javë që kishte nderruarr jete, nëna priste që të rin.gjallej/...

Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Tiranë ditën ku nënë e bijë janë...

Don't Miss