Paralajmërimi i madh i OKB: Shqipëria do të mbetet me 512 mijë banorë ne...

Zhvlerësimi i ndjeshëm ka ardhur brenda një viti (2019 kundrejt 2018). Kjo është nxitur si nga rënia e...

Pema që po i çmend të gjithë në Shqipëri, askush nuk e gjen dot...

Kjo foto e tille ka sjellur nje lum me komente dhe te gjithe japin mendimin e tyre se...

Mjeku Pëllumb Pipero na la pa fjale: Mjaft më, 1 person i prekur nga...

Mjeku i njohur Pellumb Pipero eshte shprehur se jo secili person i prekur nga covid-19 duhet te karantinohet....

Termetet ne vend nuk kane te ndalur, lekundje ne Tirane

Pak më parë u ndjenë lëkundje tërmeti në Tiranë. Fatmiresisht lekundjet e termeteve ne Shqiperi kohet e fundit...

Vendi tronditet nga lëkundja e fortë e tërmetit, nuk gjen paqe Toka

Turqia eshte t.ronditur mesditen e sotme nga një termet i forte me magnitudë 5.5 të shkallës Rihter.

Trondit OBSH-ja / Ben deklaraten e fr ikshme: Virusi nuk do të zh.duket...

Një deklaratë shumë pesimiste është bërë diten e sotme. Edhe pse të gjithë presin me padurim mbërritjen e...

Shikoni se si përhapet koronavirusi përmes ajrit: 5 rregulla qe duhet ti dini patjeter,...

Kur flisni ose këndoni cirkat e peshtymes perhapen ne ambient. Ato me të imëta dhe të lehta mund...

Vjen lajmi i mirë për hekurudhën Tiranë-Durrës, do të cuditeni cfarë ka vendosur BE

Ne e dime se Shqiperia nuk eshte pjese e BE akoma por ama e kemi kuptuar se Unioni...

E mbani mend kur fshinte djersët me 500 euro?! Ja ku ka përfunduar Erik...

Të gjithë e mbajmë mend kur njehere e nje kohe ai i fshinte djersët me 500 euro, por...

Kryeministri Rama jep lajmin e madh per te gjithe…..

Pasi kriza e madhe ka kapluar ekonomine tone gjate kohes se koronavirust kryeministri Edi Rama jep premtimin se...

Don't Miss