Mjeku Pëllumb Pipero na la pa fjale: Mjaft më, 1 person i prekur nga...

Mjeku i njohur Pellumb Pipero eshte shprehur se jo secili person i prekur nga covid-19 duhet te karantinohet....

Trondit OBSH-ja / Ben deklaraten e fr ikshme: Virusi nuk do të zh.duket...

Një deklaratë shumë pesimiste është bërë diten e sotme. Edhe pse të gjithë presin me padurim mbërritjen e...

Shikoni se si përhapet koronavirusi përmes ajrit: 5 rregulla qe duhet ti dini patjeter,...

Kur flisni ose këndoni cirkat e peshtymes perhapen ne ambient. Ato me të imëta dhe të lehta mund...

Vjen lajmi i mirë për hekurudhën Tiranë-Durrës, do të cuditeni cfarë ka vendosur BE

Ne e dime se Shqiperia nuk eshte pjese e BE akoma por ama e kemi kuptuar se Unioni...

Ish- ministri deklarate bo.mbe: Mund të fundosemi nga vala e dyte e Covid-19 në...

Një valë e dyte e pritshme e koronavirusit në stinën e vjeshtës mund të na fundosë perfundimisht. Al...

Vendi tronditet nga lëkundja e fortë e tërmetit, nuk gjen paqe Toka

Turqia eshte t.ronditur mesditen e sotme nga një termet i forte me magnitudë 5.5 të shkallës Rihter.

Lu.fta me koronvirusin/ Fituesi i çmimit Nobel jep lajme të mrekullueshme…o sa mirë

Njerëzit janë duke u lodhur shumë nga kjo situatë e rëndë pandemie që po kalojne momentalisht. Koronavirusi duket...

Ndahet nga jeta “Partizani i vogël Velo” Konstandin Ropi, heroi që frymëzoi subjektin e...

Është ndarë nga jeta në moshën 90-vjeçare Konstandin Ropi, heroi i letrarizuar i subjektit të filmit “Partizani i...

FOTO+VIDEO/ Shpërthim i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit, qindra të pla gosur

Një shpërthim shumë i fuqishëm është regjistruar në portin kryesor të Bejrutit, në Liban duke shkaktuar dhjetëra persona...

Çmendet moti, edhe pak orë na ndajnë nga kthesa e madhe, ja cfare do...

Dita e mërkurë do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura. Reshje shiu që në orët e...

Don't Miss