Jetonte me gjyshen 82-vjeçare me qira/ 14-vjeçarit i plotësohet ëndrra, bëhet me shtëpi: Dua...

Fjalët e Mariglenit prekën këdo që i dëgjoi. Djali tha se e ndiqte emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” dhe...

Arbana Osmani nuk ja përton komentueses, ia kthen komentin një për një (FOTO)

Arbana eshte padyshim nje nga moderatoret me te dashura dhe te perfolura te momentit. Ajo shpeshhere publikon ne...

Don't Miss