Jetonte me gjyshen 82-vjeçare me qira/ 14-vjeçarit i plotësohet ëndrra, bëhet me shtëpi: Dua...

Fjalët e Mariglenit prekën këdo që i dëgjoi. Djali tha se e ndiqte emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” dhe...

Të zhytur në borxhe, fëmijët me lot në sy: Shesim kërminj për të mbajtur...

Nje familje me 4 anetare eshte zhytur ne borxhe ne Prrenjas per shkak te veshtiresive ekonomike qe ka...

Don't Miss