Gëzuar babo të dua shumë: Rudina Dembacaj uron publikisht ish-bashkëshortin për ditëlindje

Jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qene ne qender te vemendjes kohet e fundit. Arsyeja...

Nuk i mban dot lotet :Arbana Osmani preket nga pamjet ne infektiv

Arbana Osmani eshte perlotur kur pa per here te pare dokumentarin e Top Story me pamjet brenda spitalit...

Motrat mjeke: Kur mora rrogen e pare në Gjermani, nuk dija ku ti shpenzoja...

Aurora dhe Elona Meta, jane dy motra me profesion mjeke, te cilat jane edhe themelueset e "Federatës së...

Shpërblehet me 30 mijë dollarë kamarieri në SHBA, nuk i shërbeu klientes pasi ishte...

Një grua në San Diego të SHBA-ve nuk u shërbye nga kamarieri në një lokal të Starbuks pasi...

La familjen dhe u arratis me të dashurin, gruaja rrëfen historinë e dhimbshme

Programi Ka një mesazh për ty, në Tv Klan solli historinë e zonjës Ana. Ajo tregoi se para...

Tentuan për 43 vite të kishin një femije, gruaja 68 vjec dhe burri 70...

Një grua 68-vjecare dhe burri i saj, 70 vjec, jane bere me binjake në atë që mjekët po...

Historia/ I dha vajzën para 3 vitesh për birësim se s’kishte ushqim, tani kërkon...

Kjo histori padyshim është një ndër historite më të dhimbsura e një familje nga Divjaka.Mos e humbni ketë...

Ja pse tradhtojmë! E thotë shkenca…

Marrëdhëniet nuk janë gjithnjë të lehta. Ka gjithmonë shume gjëra që mund të shkojnë keq, por duhet të...

Të zhytur në borxhe, fëmijët me lot në sy: Shesim kërminj për të mbajtur...

Nje familje me 4 anetare eshte zhytur ne borxhe ne Prrenjas per shkak te veshtiresive ekonomike qe ka...

Djalë i rritur siç duhet: Vajzës i vijnë periodat në autobus, ai…

Prindërit në mbarë botën po vlerësojnë një djalë, i cili ndihmoi një vajzë, të cilës i kishin ardhur...

Don't Miss