Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, mbledh gjithë miqtë: Flori Mumajesi dhe Kejsi bëjnë ‘magji’, Eni...

Moderatori i dashur për publikun, Ardit Gjebrea mbrëmë ka festuar ditëlindjen,suprizat për të kanë qenë të shumta dhe...

Djalë i rritur siç duhet: Vajzës i vijnë periodat në autobus, ai…

Prindërit në mbarë botën po vlerësojnë një djalë, i cili ndihmoi një vajzë, të cilës i kishin ardhur...

Arbana Osmani nuk ja përton komentueses, ia kthen komentin një për një (FOTO)

Arbana eshte padyshim nje nga moderatoret me te dashura dhe te perfolura te momentit. Ajo shpeshhere publikon ne...

Nëse je martuar me një grua kokëfortë, ka qenë fati më i madh i...

Nuk është e thjeshtë. Ajo i mbron me gjithë qënien bindjet dhe parimet e saj. Nuk është pra...

Pas shumë vitesh, Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur në emision

Emisioni “Rudina” na bën shoqëri çdo pasdite, me të ftuar nga më të ndryshmit të cilët zbulojnë gjithmonë...

A e gjeni dot kush eshte djalin ne foto.Eshte nje nga njerezit qe perflitet...

Vitet ikin por ato qe na tregojne te kaluaren jane fotot , qe mbesin dhe na tregojne se...

Motrat mjeke: Kur mora rrogen e pare në Gjermani, nuk dija ku ti shpenzoja...

Aurora dhe Elona Meta, jane dy motra me profesion mjeke, te cilat jane edhe themelueset e "Federatës së...

Nuk i mban dot lotet :Arbana Osmani preket nga pamjet ne infektiv

Arbana Osmani eshte perlotur kur pa per here te pare dokumentarin e Top Story me pamjet brenda spitalit...

Gëzuar babo të dua shumë: Rudina Dembacaj uron publikisht ish-bashkëshortin për ditëlindje

Jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qene ne qender te vemendjes kohet e fundit. Arsyeja...

Tentuan për 43 vite të kishin një femije, gruaja 68 vjec dhe burri 70...

Një grua 68-vjecare dhe burri i saj, 70 vjec, jane bere me binjake në atë që mjekët po...

Don't Miss