Do martohet në gusht me Ervin Salianjin? Flet për herë të parë Grida Duma

Ish-deputetja e partise demokratike, Grida Duma ka folur sot për herë të parë për një lajm qe po...

Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, mbledh gjithë miqtë: Flori Mumajesi dhe Kejsi bëjnë ‘magji’, Eni...

Moderatori i dashur për publikun, Ardit Gjebrea mbrëmë ka festuar ditëlindjen,suprizat për të kanë qenë të shumta dhe...

Ohhh çfarë surprizë/ Ishte duke xhiruar klipin, këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë

Padyshim qe do t’i mbetet një ndër kujtimet më të bukura të jetës së saj… Teksa ishte duke...

A e gjeni dot kush eshte djalin ne foto.Eshte nje nga njerezit qe perflitet...

Vitet ikin por ato qe na tregojne te kaluaren jane fotot , qe mbesin dhe na tregojne se...

Ja pse tradhtojmë! E thotë shkenca…

Marrëdhëniet nuk janë gjithnjë të lehta. Ka gjithmonë shume gjëra që mund të shkojnë keq, por duhet të...

Mami e pëlqeu shumë, kush është bashkëshorti i Rudina Hajdarit me të cilin u...

Rudina Hajdari është e martuar me një shtetas amerikan prej shume vitesh dhe eshte shume e lumtur me...

Rudina Dembacaj bën bashkë Markun dhe ish-bashkeshortin Aleks/ Ditë plot emocione për familjen

Sot ka qenë një ditë teper e veçantë për Rudina Dembacajn. Moderatorja ka treguar përmes postimit të fundit...

Motrat mjeke: Kur mora rrogen e pare në Gjermani, nuk dija ku ti shpenzoja...

Aurora dhe Elona Meta, jane dy motra me profesion mjeke, te cilat jane edhe themelueset e "Federatës së...

Jetonte me gjyshen 82-vjeçare me qira/ 14-vjeçarit i plotësohet ëndrra, bëhet me shtëpi: Dua...

Fjalët e Mariglenit prekën këdo që i dëgjoi. Djali tha se e ndiqte emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” dhe...

Pas shumë vitesh, Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur në emision

Emisioni “Rudina” na bën shoqëri çdo pasdite, me të ftuar nga më të ndryshmit të cilët zbulojnë gjithmonë...

Don't Miss