Mami e pëlqeu shumë, kush është bashkëshorti i Rudina Hajdarit me të cilin u...

Rudina Hajdari është e martuar me një shtetas amerikan prej shume vitesh dhe eshte shume e lumtur me...

Ohhh çfarë surprizë/ Ishte duke xhiruar klipin, këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë

Padyshim qe do t’i mbetet një ndër kujtimet më të bukura të jetës së saj… Teksa ishte duke...

Rudina Dembacaj bën bashkë Markun dhe ish-bashkeshortin Aleks/ Ditë plot emocione për familjen

Sot ka qenë një ditë teper e veçantë për Rudina Dembacajn. Moderatorja ka treguar përmes postimit të fundit...

Do martohet në gusht me Ervin Salianjin? Flet për herë të parë Grida Duma

Ish-deputetja e partise demokratike, Grida Duma ka folur sot për herë të parë për një lajm qe po...

Pas shumë vitesh, Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur në emision

Emisioni “Rudina” na bën shoqëri çdo pasdite, me të ftuar nga më të ndryshmit të cilët zbulojnë gjithmonë...

Humbi bashkëshortin 20 vite më parë dhe nuk u martua kurre, Valbona Mema shprehet...

Ajo eshte nje nga kengetaret popullore me me ze ne Shqiperi. Ne nje interviste ajo ka folur per...

Alban Hoxha në pritje të një fëmije me Çiljetën

Portieri i Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, janë në pritje të ëmbël te nje femije, pas...

A e gjeni dot kush eshte djalin ne foto.Eshte nje nga njerezit qe perflitet...

Vitet ikin por ato qe na tregojne te kaluaren jane fotot , qe mbesin dhe na tregojne se...

Nëse je martuar me një grua kokëfortë, ka qenë fati më i madh i...

Nuk është e thjeshtë. Ajo i mbron me gjithë qënien bindjet dhe parimet e saj. Nuk është pra...

Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, mbledh gjithë miqtë: Flori Mumajesi dhe Kejsi bëjnë ‘magji’, Eni...

Moderatori i dashur për publikun, Ardit Gjebrea mbrëmë ka festuar ditëlindjen,suprizat për të kanë qenë të shumta dhe...

Don't Miss