Ohhh çfarë surprizë/ Ishte duke xhiruar klipin, këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë

Padyshim qe do t’i mbetet një ndër kujtimet më të bukura të jetës së saj… Teksa ishte duke...

Mami e pëlqeu shumë, kush është bashkëshorti i Rudina Hajdarit me të cilin u...

Rudina Hajdari është e martuar me një shtetas amerikan prej shume vitesh dhe eshte shume e lumtur me...

Shpërblehet me 30 mijë dollarë kamarieri në SHBA, nuk i shërbeu klientes pasi ishte...

Një grua në San Diego të SHBA-ve nuk u shërbye nga kamarieri në një lokal të Starbuks pasi...

Alban Hoxha në pritje të një fëmije me Çiljetën

Portieri i Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, janë në pritje të ëmbël te nje femije, pas...

Rudina Dembacaj bën bashkë Markun dhe ish-bashkeshortin Aleks/ Ditë plot emocione për familjen

Sot ka qenë një ditë teper e veçantë për Rudina Dembacajn. Moderatorja ka treguar përmes postimit të fundit...

Ja pse tradhtojmë! E thotë shkenca…

Marrëdhëniet nuk janë gjithnjë të lehta. Ka gjithmonë shume gjëra që mund të shkojnë keq, por duhet të...

Do martohet në gusht me Ervin Salianjin? Flet për herë të parë Grida Duma

Ish-deputetja e partise demokratike, Grida Duma ka folur sot për herë të parë për një lajm qe po...

Humbi bashkëshortin 20 vite më parë dhe nuk u martua kurre, Valbona Mema shprehet...

Ajo eshte nje nga kengetaret popullore me me ze ne Shqiperi. Ne nje interviste ajo ka folur per...

Historia/ I dha vajzën para 3 vitesh për birësim se s’kishte ushqim, tani kërkon...

Kjo histori padyshim është një ndër historite më të dhimbsura e një familje nga Divjaka.Mos e humbni ketë...

La familjen dhe u arratis me të dashurin, gruaja rrëfen historinë e dhimbshme

Programi Ka një mesazh për ty, në Tv Klan solli historinë e zonjës Ana. Ajo tregoi se para...

Don't Miss