Home Menyre Jetese Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, mbledh gjithë miqtë: Flori Mumajesi dhe Kejsi bëjnë...

Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, mbledh gjithë miqtë: Flori Mumajesi dhe Kejsi bëjnë ‘magji’, Eni Çobani kërcen nga gëzimi

785
0

Moderatori i dashur për publikun, Ardit Gjebrea mbrëmë ka festuar ditëlindjen,suprizat për të kanë qenë të shumta dhe në Instagram ka qenë vetë Arditi ai që ka publikuar video nga festa e madhe. Nga pamjet, në festë kanë kënduar Flori, Kjajdi, Bruno, Masela Cibukaj. Nga ana tjetër shfaqet Eni Çobanin të cilen nuk e zë vendi dhe kërcen nga gëzimi për ditëlindjen e mikut të saj.Në këtë ditë të rëndësishme, një dedikim prekës, i ka bërë djali i tij Joni i cili ndodhet në SHBA. “Nuk ka fjalë që e përshkruan dashurinë që kam për ty. Edhe pse nuk jam fizikisht atje për të festuar sot me ty, shpirtërisht jam gjithmonë pranë teje. Gëzuar ditëlindjen heroi im”, shkruan Joni.Ndërsa Arditi shkruan: “Nuk ka më tortë me qirinj sipër, por nga tani e tutje për çdo datëlindje, do të kem një shishe që hapet për të thënë: “Gëzuar”!Është ky falenderimi im për Zotin, që më lë të jetoj me familjen, shoqërinë, ata me të cilët punoj çdo ditë dhe ju që më rrethoni me dashuri”.