Home Menyre Jetese Alban Hoxha në pritje të një fëmije me Çiljetën

Alban Hoxha në pritje të një fëmije me Çiljetën

1020
0

Portieri i Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, janë në pritje të ëmbël te nje femije, pas plot 3 vitesh lidhje së bashku. Çifti i njohur i showbizit do të bëhet prind për herë të parë se bashku

Mësohet se Çiljeta është në muajin e parë të shtatzënisë dhe deri tani duket se gjithçka po shkon shume mirë. Kujtojmë që Albani dhe këngëtarja kanë 2 djem nga martesat e tyre te mëparshme. Ky do të jetë fëmija i parë që ata do të kenë së bashku.

Edhe pse është përfolur shumë për lidhjen e portierit të Partizanit me Çiljetën, çifti vendosi më në fund, qe te bashkejetojen dhe për të krijuar një familje të shëndetshme.