Home News Aktori i Portokallisë del Pozitiv me KORONAVIRUS? Ç’po ndodh në Top-Channel? Mësohet...

Aktori i Portokallisë del Pozitiv me KORONAVIRUS? Ç’po ndodh në Top-Channel? Mësohet se gjithë punonjësit…

529
0

Aktori i njohur i humorit në programin e Portokallisë në Top-Channel, Florjan Binaj dyshohet se ka dalë pozitiv me koronavirus. Sipas RealNews e gjithë trupa e aktorëve dhe punonjësve i janë nënshtruar testitimit per koronavirusin

Pritet që ditën e nesërme të dalin rezultatet e testit. Nuk ka ende një konfirmim zyrtar. Ndoshta kjo per te mos krijuar panik dhe pse jo nje mbyllje te programit.