Home News Air Albania jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nisin fluturimet

Air Albania jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nisin fluturimet

468
0

Air Albania nëpërmjet një statusi në Facebook ka bërë me dije per qytetaret se nga data 22 qershor do të fillojë fluturimet

Ja Statusi i Air Albania:

Më 22 Qershor rifillojmë fluturimet e rregullta dhe destinacioni i parë: Stambolli! Të gjitha fluturimet e rregullta do të kryhen duke u bazuar mbi marrëveshjet shtetërore bilaterale për hapjen e kufinjve. #AirAlbania